Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Telefony i smarfony Google

( ilość produktów: 20 )

Telefony komórkowe podbiły świat swoją funkcjonalnością i użytkowością. Dzięki smartfonom mamy dzisiaj okazję korzystać z małych komputerów, dzięki czemu nasze życie stało się szybsze i bardziej mobilne. Chłoniemy jak najwięcej informacji z całego świata, który nas otacza. Ciężko wyobrazić sobie dzisiaj życie codzienne bez telefonu. Dzięki zaawansowanej technologii, która dostępna jest w smartfonach, mamy możliwość szybszego przemieszczania się, kontaktu z innymi ludźmi, jak również dostępu do informacji w praktycznie każdym miejscu na świecie. Warto zatem wybrać jak najlepszy model telefonu komórkowego, jeśli zależy nam na mobilności i efektywności w pracy.  

Telefony Google

Jakiś czas temu jedna z największych firm na świecie wyprodukowała telefon swojego autorstwa. Mowa o telefonach firmy Google, które swego czasu były niezwykłą sensacją. Dzisiaj wiadomo, że to jedne z najlepszych jakościowo smartfonów dostępnych na rynku. Seria Google Pixel to bezpośrednia odpowiedź firmy z Mountain View na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy chcieliby kupić smartfon z najwyższej półki, a zarazem oferujący natychmiastowe aktualizacje. Stylistyka sprzętu utrzymana jest w klasycznej, stonowanej formie, dzięki wąskim ramkom i obudowie w kolorze czarnym, różowym czy niebieskim.  Jakość wykonania stoi na najwyższym możliwym poziomie. Biorąc ten smartfon do ręki, czujemy, że mamy do czynienia z solidnym sprzętem, w którym nie ma miejsca na jakiekolwiek kompromisy. Połączenie aluminium ze szkłem stanowi swego rodzaju wzorzec. Z metalu wykonano większość obudowy - ma ona przyjemną w dotyku fakturę, a urządzenie nie będzie ślizgało się w dłoni. Można powiedzieć o samym telefonie Google, że świetnie radzi sobie w każdych warunkach. System Android działa nienagannie, a dobrej jakości wyświetlacz pozwala na prezentację multimediów, zachowując odpowiednią jakość obrazu.

Czy warto kupić telefon Google?

Telefony flagowe od producenta – w tym najnowszy Google Pixel 3 – zachwycają przede wszystkim wydajnością. Utrzymuje się ona na poziomie od kilku lat, dzięki czemu jednorazowy zakup smartfona od Google pozwoli na użytkowanie go bez konieczności przedwczesnej wymiany. Wydajność przekłada się na znakomitą płynność działania wszystkich tytułów gier, nawet tych z bardziej rozbudowaną szatą graficzną. Ponadto, prawie wszystkie modele nie mają tendencji do nagrzewania się. W codziennym użytkowaniu telefony Google to fenomenalne produkty. Pracują błyskawicznie i wielozadaniowo, dzięki czemu nawet pracowanie na smartfonie tego typu jest wygodne. Jednocześnie pragniemy zachęcić wszystkich do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie urządzeniami, które tworzą tzw. ekosystem usług Google. Są to m.in. nowoczesne głośniki Home oraz Chromecasty, charakteryzujące się działaniem na bardzo wysokim poziomie i dostępne w atrakcyjnej cenie.

pixel