Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blackview - producent telefonów

( ilość produktów: 1 )

Historia marki Blackview zaczęła się w marcu 2013 roku. Jej twórcą jest David Xu – przedsiębiorca i wizjoner, któremu od początku założenia firmy towarzyszyła chęć udowodnienia, że wysokiej jakości technologia nie musi kosztować majątku – ale wręcz przeciwnie – może być dostępna dla wszystkich.

Namacalne dowody tej wizji widać w niniejszej ofercie – prezentujemy wyborne smartfony Blackview, które w żaden sposób nie odstają pod względem designu, czy jakości od liderów branży, a równocześnie są w przystępnej cenie.

Producent telefonów Blackview

Śmiało można stwierdzić, patrząc na ten asortyment, że Blackview to absolutny ekspert w dziedzinie tworzenia wytrzymałych telefonów, który opowiada się za „jakością i doświadczeniem”. Aby mieć pewność, że każdy produkt wychodzący na rynek z logo marki spełnia te wymagania, firma nakłada surowe badania na każdą procedurę, pilnując, by wszystko przebiegało sprawnie od projektu do produkcji wysokiej jakości, która jest jej domeną. W efekcie do rąk użytkowników trafiają urządzenia dopracowane pod każdym względem.

W Mobile City można znaleźć najlepsze z najlepszych modele tej marki – dopasowane do różnych potrzeb i preferencji. Od modeli dedykowanych wymagającym biznesmenom, po ultra nowoczesne smartfony, z jakich nie zrezygnowałby żaden fan nowych technologii. W każdym - wysokie parametry i doskonałe rozwiązania funkcji – dual sim, porządne aparaty, czy baterie o imponującej żywotności. Blackview to zdecydowanie marka, która nie uznaje kompromisów i dlatego cieszymy się, że możemy ją w tak bogatym wyborze zaprezentować w swojej ofercie.

pixel